Profesionální internetové obchody na míru

Míníte úspěšně obchodovat na internetu a nechat své konkurenty za sebou? Máte zájem o kvalitní servis a trvalou marketingovou podporu? Chcete obsadit přední pozice internetových vyhledávačů? Líbilo by se vám propojení e-shopu s vaším ekonomickým systémem? Nechcete mít žádné starosti a internetový obchod realizovat na klíč? Měli byste vědět, že ShopCentrik právě pro vás může být správnou volbou. Se svými klienty neustále komunikujeme a získáváme zpětnou vazbu, která je hybnou silou, jež kvalitu produktu neustále posouvá vpřed. Zázemí stabilního dodavatele pak našim zákazníkům poskytuje jistotu rozvoje produktu a realizaci jakýchkoliv budoucích požadavků.

Hledáte v profesním životě odlišení?

Hledáte v profesním životě odlišení?

Zkuste ShopCentrik - tvorba eshopu na míru, vhodná pro B2B i B2C segment trhu, s napojením na libovolný ERP systém. ShopCentrik je dodáván na klíč od analýzy, grafiky až po nasazení do ostrého provozu. Profesionální služby a nadstandardní servis jsou samozřejmostí.

Proč zvolit ShopCentrik

Proč zvolit ShopCentrik

ShopCentrik je moderní, neustále se rozvíjející modulární systém určený jak pro prodej koncovým spotřebitelům (B2C), tak pro prodej dealerům (B2B). Dbáme na to, aby byl ve všech oblastech vždy vpředu oproti konkurenčním produktům. Každé dodané řešení je unikátní s ohledem na cílové skupiny a prodávané komodity.

E-shop systém ShopCentrik

E-shop systém ShopCentrik

ShopCentrik je širokospektrální a pružný systém určený pro obchodování na internetu. Chytrý e-shop je účinným pomocníkem pro všechny, kteří chtějí být úspěšní. Vysoce efektivní nástroj se zázemím silného dodavatele je na českém trhu taktéž značně preferovaný. Nízké provozní náklady e-shopu a další pozitiva vás utvrdí v tom, že ShopCentrik je pro váš e-business správnou volbou.

ShopCentrik a naši klienti

ShopCentrik a naši klienti

Mezi naše klienty patří zejména střední a větší společnosti, které z prostředí internetu chtějí reálně těžit a využívat jej pro své obchodní a marketingové cíle. Mezi zákazníky patří několik set českých firem, ale výjimkou nejsou ani zahraniční společnosti. NetDirect si váží každého klienta, a proto se vždy snaží najít optimální řešení opravdu pro každého. Pro menší firmy, kterým řešení na míru nevyhovuje, máme připraveny velmi kvalitní alternativy.