Reference


Vybrané reference

 

Kulina

Kulina

Originální B2C řešení pro významného klienta zabývajícího se prodejem specializovaným na značkové kuchyňské náčiní a doplňky.
www.kulina.cz 

Kniha.cz

Kniha.cz

Eshop nabízí knižní tituly napříč všemi žánry. V knižní nabídce naleznete světovou i českou krásnou literaturu, dětské knihy či poutavé a naučné encyklopedie. E-shop využívá systém ShopCentrik a je napojený na informační systém Navision.
www.kniha.cz 

BEST

BEST

Robustní e-shop na míru spolupracující s IS Navision se specializuje na B2B i B2C klientelu. Internetový obchod nabízí dlažbu, obrubníky, přídlažbu, palisády a další příslušenství ze sortimentu betonových výrobků.
http://obchod.best-as.cz 

Levné Knihy

Levné Knihy

Internetový obchod nabízí knihy všemožných žánrů, multimediální nosiče, kalendáře, diáře a hračky. E-shop je řešený na míru prostřednictvím systému ShopCentrik.
www.levneknihy.cz 

Lach-Ner

Lach-Ner

Internetový obchod napojený na IS K2 Business vyniká přehledností a střízlivou grafikou na míru. Společnost Lach-Ner je významným dodavatelem chemikálií, specializovaných služeb a inovativních výrobků.

www.lach-ner.com 

nazeleno.cz

nazeleno.cz

Originální web běžící na redakčním systému MediaCentrik. Server nazeleno.cz nabízí chytrá řešení pro každého, kdo se zajímá o energie, vytápění, stavbu, bydlení či dotace.
www.nazeleno.cz 

SHANTI

SHANTI

Shanti -  originální velkoobchod s orientálním zbožím zaměřený na B2B i B2C klientelu. Webová prezentace využívá systém MediaCentrik, internetové prodejny naopak systém ShopCentrik.
www.shanti.cz 

Tipa

Tipa

Eshop Tipa prodává elektroniku a elektrotechniku pro profesionály i nadšence. Eshop na míru je plně napojený na IS Helios Orange a dostupný pro B2B i B2C zákazníky.
www.tipa.eu