Pro média

V této sekci naleznete tiskové zprávy a materiály společnosti NetDirect s.r.o.

Doplňující informace vám poskytne:

Materiály ke staženíTiskové zprávy 2015

Provozovatelé e-shopů mohou sledovat stav objednávek z mobilu

Chytré telefony se stávají nezbytnou součástí českého online trhu. Společnost NetDirect, největší výrobce e-shopů na českém trhu, přichází jako první v České republice s novou mobilní aplikací ND Shops určenou přímo pro provozovatele eshopů.

NetDirect kupuje část společnosti Ataxo, zaměřenou na vývoj affiliate systémů

NetDirect, přední český výrobce e-commerce řešení a člen skupiny Allegro Group, získal od společnosti Ataxo část firmy, označovanou jako Trixam. Trixam, v zahraničí známý také jako Multiprogram, je moderní affiliate systém, který již úspěšně funguje například na obchodním portálu Allegro.pl.

E-shopy se spodním prádlem čtyřnásobně zvýšily obrat

E-shopy, které se zabývají prodejem spodního prádla, zažívají vzestup. V minulém roce se jejich počet zvýšil o více než 60 %, jejich celkový obrat vzrostl čtyřnásobně. Vyplývá to z dat společnosti NetDirect, která patří mezi největší české výrobce e-shopů.

Vlastník Aukra koupil největšího dodavatele e-shopů, firmu NetDirect [Tisková zpráva, 10. 8. 2011]

Vlastník Aukra, skupina Allegro Group, získal v těchto dnech 100% obchodní podíl v české společnosti NetDirect, která je největším českým dodavatelem řešení pro obchodování na internetu. Allegro Group tak bude moci nabídnout svým partnerům ještě lepší zázemí pro obchodování na internetu, NetDirect zase získá přístup na trhy ve střední a východní Evropě, kde již Allegro Group úspěšně působí. Obě strany se dohodly, že podmínky ani cena transakce nebudou zveřejněny.