Zveme vás na konferenci E-commerce Forum 2013

Provozujete e-shop a myslíte to s on-line prodejem vážně? Pak právě vám je určen již 6. ročník konference E-commerce forum, na kterou vás srdečně zveme.

V pražském hotelu Pyramida se 30. 5. uskuteční již 6. ročník konference E-commerce Forum - Inspirace, jak úspěšně prodávat on-line. Pokud provozujete, nebo právě zakládáte e-shop a přemýšlíte, jak nejlépe prorazit v on-line světe, tak právě pro vás je konference jako dělaná.

Bohatý program a nejlepší řečníci

Na E-commerce Forum vystoupí jedni z nejlepších řečníků na poli e-commerce, kteří vás přivítají skvělými radami, nápady a novinkami. Na akci vystoupí kromě jiného také Tomáš Jindříšek Jan Podzimek, které účastnící nedávné konference NetDirectu ohodnotili jako největší favority. Nyní máte možnost přijít si tyto výborné řečníky opět poslechnout.

Jako další vystoupí například Aleš Michl, ekonom Raiffeisenbank, který předpoví „Kdy nás Asie slupne jako sushi i s internetovým byznysem “. Dále se můžeme těšit na Tomáše Čupra, zakladatele Slevomatu a Dáme Jídlo, který představí svůj nový projekt v prezentaci „Co nám přinese projekt s názvem Kouzelná almara?

Na konferenci nesmí chybět ani Kamil Demuth z Heureky, který bude vykládat o nákupním košíku. Martin Beneš, Managing Partner agentury Red Media se představí s přednáškou „Nedaří se vám prodávat přes bannery? Dělejte to lépe!“ a Olga Biernátová, manažerka marketingu Neoluxor Books vystoupí s tématem „Sociální sítě, branding a zákazníci, na které se vyplatí počkat.“

Kompletní program naleznete v následujícím odkazu.

Konferenci také doplní bohatý doprovodný program a o moderování celého dne se postará Tomáš Jindříšek. Všechny přednášky jsou nahrávány a každý účastník obdrží přístup do videoarchivu. Setkáte se také s Key Account Managery z NetDirectu, se kterými můžete prodiskutovat veškeré vaše dotazy ohledně e-shopů ShopCentrik a FastCentrik. Po skončení oficiálního programu následuje after party v agentuře Dark Side.

Konference ve zkratce:

Termín: 30. 5. 2013, 9:00 – 18:00 (registrace od 8:30)
Místo konání: Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6
Cena: 4 900 Kč, pro klienty NetDirect 3 900 Kč
Registrovat se můžete na adrese www.ecommerceforum.cz/, nebo e-mailem konference@dark-side.cz