Zkuste pro změnu (ne)konferenci: Vyhledávače zboží 2013

S pozvánkami na konference jako by se roztrhl pytel. Ovšem (ne)konference je jenom jedna. Takže neváhejte a přijeďte do Brna na Vyhledávače zboží 2013. Vstupné je dobrovolné.

Jako minulý rok, tak i letos se 6. černa v Brně uskuteční již druhé (ne)konferenční setkání s názvem Vyhledávače zboží. Pořadatelem je agentura Michala Janíka, která se zaměřuje na marketingovou podporu firem. NetDirect se stal oficiálním partnerem této akce.

A stejně jako loni se návštěvníci mohou zapojit do diskuze se zástupci nejznámějších vyhledávačů. Ovšem nečekejte, že vás přivítají mnohdy jednostranné a monotónní přednášky. Naopak. Sami se totiž můžete přednášejících ptát na věci, které vás opravdu zajímají a vzájemně diskutovat. Na akci se představí zástupci z Heureka.cz, Hledejceny.cz, Hyperzboží.cz či Pricemania.sk ze Slovenska. Samozřejmě vás čeká i pan Mergado, který představí novinky.

Oproti loňskému ročníku by na konci konference měla být zařazena panelová diskuze a také pohled člověka „z druhé strany“. Roli inzerenta, která bude určitě zajímavá, zastoupí Vlasta Vávrů z Vašečočky.cz.

Více informací na: http://www.besteto.cz/vyhledavace-zbozi-2013

Konference ve zkratce:

Termín: čtvrtek 6. června 2013, od 10:00
Místo: klub Leitnerova, Leitnerova 2, Brno
Cena: vstupné dobrovolné