Získejte znalosti a tipy z praxe v sérii odborných seminářů

Zúčastněte se pilotního projektu skupiny SEO společnosti NetDirect a připravte váš e-shop na vrchol sezóny – Vánoce. Pro podporu vašeho internetového podnikání jsme připravili v Praze a Ostravě podzimní sadu školení s inspirativními tématy.

Možnosti pro podnikatele a manažery

Určitě přemýšlíte o své podnikatelské budoucnosti, ale možná si neumíte představit, co úžasného existuje již dnes, a hlavně jak toho využít. Inspirujte se od zkušených odborníků, kteří používají inovativní přístupy a vystoupí na podzimní konferenci - Připravte se na Vánoce.

SeminářOstravaPraha
Objednávkový proces a expedice zboží19. 9. 2012  9. 10. 2012
Zvyšování obratu e-shopu25. 9. 201217. 10. 2012
Péče o klienta a vyhodnocování statistik3. 10. 201224. 10. 2012

V programu konference si prostudujte témata 3 přednáškových bloků, seznam 15 odborných přednášek a termíny jednotlivých akcí.

Pro projekt s odbornými semináři máme k dispozici kvalitní lektory ze svých řad (oddělení SEO společnosti NetDirect) ve spolupráci se zástupci partnerů jako je Seznam, ACOMWARE, SmartEmailing a Heureka. To jsou specialisté, kteří mají k připraveným tématům co nabídnout. O své zkušenosti se s vámi podělí také naši zákazníci.

Podzimní konference - Připravte se na Vánoce klientům přinese konkrétní postupy, rady a tipy na vychytávky, teré ve svém e-podnikání využijí
Podzimní konference – Připravte se na Vánoce klientům přinese konkrétní postupy, rady a tipy na vychytávky, které ve svém e-podnikání využijí

Co vám přinese podzimní konference – Připravte se na Vánoce:

  • ve 3 přednáškových blocích můžete těžit z 15 odborných přednášek
  • získáte informace a tipy jak na objednávkový proces a expedici zboží, jak zvyšovat obrat e-shopu, jakou péči věnovat svým klientům a jak vyhodnocovat statistiky
  • BONUS: při registraci na 2 semináře obdržíte ZDARMA od nás vstupenku na 3. seminář
  • přidanou hodnotou odborného školení je pozitivní náboj a chuť k dalšímu růstu v e-byznysu

Rezervujte si termíny seminářů včas – počet míst je omezený!

Cena:  990 Kč bez DPH/seminář pro jednu osobu
Zvýhodněná cena:1980 Kč bez DPH/2 semináře + 1 ZDARMA pro jednu osobu

  

Podzimní série odborných seminářů je zaměřena především na rozvoj a růst vědomostí vlastní klientské základny. Vzdělávejte se systematicky a získejte vynikající orientaci v oblasti e-commerce a internetovém podnikání.

Věříme, že podzimní konference – Připravte se na Vánoce vám přinese konkrétní postupy, rady a tipy na vychytávky, které ve svém e-podnikání využijete.