Sportu zdar aneb (skoro) Letní relax s Allegrem

Skupina Allegro Group podlehla letní náladě a uspořádala sportovní den ve Zlíně! Několik dobrovolníků z NetDirectu se sportovního klání také zúčastnilo. Jak to dopadlo a jestli přežili všichni bez újmy, se dozvíte v našem článku.

Léto začíná být v plném proudu a je to znát i na klimatech našich neklimatizovaných kanceláří. V pařácích, které provázejí poslední dny, se všichni vidí spíš u vody, nebo ve stínu horských lesů, než za počítačem. Možná i právě proto uspořádala skupina Allegro Group každoroční sportovní den, který se uskutečnil 22. 6. 2012 ve Zlíně.

Všichni se bavili a vychutnávali různé dobroty, který jim sportovní den nabízel
Všichni se bavili a vychutnávali různé dobroty, který jim sportovní den nabízel

K volejbalu je potřeba si dopřát zlatý doping
K volejbalu je potřeba si dopřát zlatý doping


Celá akce vypukla ve 14. hodin. Začátek doprovázelo občerstvení v podobě pizzy, masa a zeleniny z grilu. Dostatek jídla a pití byl však v průběhu celé akce. Po třetí hodině odstartoval volejbalový turnaj, ve kterém se soutěžilo o atraktivní ceny.

Ti, kteří volejbalu neholdují, se mohli nechat zlákat fotbálkem, pétanquem či přilehlým koupalištěm. Večer vyvrcholil volnou zábavou za doprovodu DJ.

Někteří bojovali jako lvi...
Někteří bojovali jako lvi...

... jiní odpočívali
... jiní odpočívali

Co o celé akci říkají „NetDirecťáci“ Roman a Jenda?

 • Jaké máš dojmy z celé akce?
  Roman: Akce byla dobře organizovaná. Nechybělo na ní nic - zábava, sport, jídlo, pití, počasí… Jedním slovem prostě super!
  Jenda: Akce byla parádní! Plážový volejbal neumím, hrál jsem ho snad poprvé. Velká výhoda byla, že to je sport pro všechny. Takže i pro nešiky.  Například tenis by mě bavil o sto procent víc, ale to by se zase nemohli zúčastnit všichni. Co mi ale hodně vadilo, bylo čepování piva. Pivo jsme si čepovali sami, což by problém nebyl, ale brutálně moc pěnilo! Nikdo to nedokázal poštelovat, takže se u piva dělala neskutečná fronta. Respektive se postávalo u pípy tak dlouho, dokud nespadla pěna. :)
 • Co se ti na sportovním dnu nejvíce líbilo?
  Roman: Vše bylo perfektní, celkově jsem spokojený.
  Jenda: Tak to je těžké hodnotit. Pro mě bylo všechno vyvážené, jinak řečeno nic nevyčnívalo. Mile mě překvapila možnost využít bazén, který byl hned vedle a měli jsme tam přístup zdarma.
 • Bylo něco, co bys na akci změnil?
  Roman: Možná bych příště uvítal více disciplín, soutěžilo se pouze v beach volejbale.
  Jenda: Rozhodně výčep! Klidně ať si pivo točí každý sám, ale ať to lépe funguje! :)

Dobré jídlo a volejbal - tak vypadal sportovní den ve ZlíněDobré jídlo a volejbal - tak vypadal sportovní den ve Zlíně

Dobré jídlo a volejbal - tak vypadal sportovní den ve Zlíně