Prodávejte na Aukru z administrace e-shopu. Nyní s poplatkovými prázdninami!

2,5 milionu zákazníků touží po vašem zboží! Otevřete jim bránu do vašeho internetového obchodu a získejte novou pravidelnou klientelu, která bude ve vašem obchodě s chutí nakupovat.

Určitě jste již zaznamenali, že od prosince máte se svým e-shopem FastCentrik možnost exportovat zboží na obchodní portál Aukro.cz. Nyní vám přinášíme báječnou zprávu! Připravili jsme pro vás celý měsíc poplatkových prázdnin pro vystavené položky, takže prodávat na Aukru teď můžete doslova za hubičku.

Proč prodávat na Aukru:

  • jeden z nejvyužívanějších prodejních kanálů v ČR
  • 4. nejnavštěvovanější stránka v ČR
  • 2,5 mil. registrovaných zákazníků
  • denně 1 200 nových uživatelů
  • každou minutu se uskuteční 29 transakcí
  • zvýhodněný program pro prodejce Aukro+

Pomocí Aukro konektoru se vám otvírá jedinečná možnost vystavit zboží na největším e-tržišti v ČR bez zvýšení personálních nákladů. Vše spravujete jednoduše přímo z administrace svého internetového obchodu. Modul navíc bude komunikovat s vaším informačním systémem, takže vše bude přehledně na jednom místě.
Vše o Aukro konektoru se dozvíte v našich videomanuálech.

Jak poplatkové prázdniny získáte?

  1. Nejpozději do 1. 3. 2012 proveďte plnou aktivaci podnikatelského účtu na Aukru a odešlete žádost o schválení podnikatelských údajů. Plnou aktivaci účtu získáte vložením kódu do příslušné sekce, který obdržíte v aktivačním dopise do 14 dnů od požadavku na odeslání kódu. Více o nastavení naleznete v manuálu "Jak začít na Aukru".
  2. Rovněž do 1. 3. 2012 (do 12:00) pošlete na e-mailovou adresu klient@aukro.cz zprávu s přesným předmětem: KAMPAŇ NETDIRECT. Do těla e-mailu uveďte uživatelské jméno registrované na Aukru a přidělené ID.
  3. Od 1. 3. 2012 vám budou poplatkové prázdniny pro vystavené položky aktivovány na 30 dní. O zprovoznění služby budete informováni e-mailem. Za měsíc můžete vystavit maximálně 10 000 položek. Prázdniny se vztahují na poplatky za vystavení, ale nejsou platné na dodatečná proma (např.: desetidenní nabídka, poplatek za větší obrázek, přednostní výpis apod.). Spuštění poplatkových prázdnin je také vázáno na oficiální schválení podnikatelského účtu.