Pojďte s námi na další NetClub!

Listopadový NetClub láká dvěma osobnostmi, které mají co dočinění s NetDirectem. Hosty jsou totiž Jan Svoboda, zakladatel společnosti NetDirect a Václav Liška, zakladatel a výkonný ředitel Aukro.cz.

Krátce o NetClubu

V rámci sdružení NetClubu, jehož jsme členy, se několikrát ročně pořádají setkání se zajímavými osobnostmi českého internetu, kde lze nasávat nové perspektivní informace. Moderované diskuze reflektují konkrétní zkušenosti skutečných expertů z oboru, kteří daná témata zkoumají do hloubky a ze široké perspektivy. NetClub funguje pod záštitou společnosti Internet Info a serveru Lupa.cz

Listopadový NetClub ve znamení Allegro Group CZ

Ve středu 14. listopadu 2012 vás v pražské Galerii Café Louvre, čeká zajímavé setkání se dvěma významnými muži českého internetu. Zakladatelé klíčových projektů Allegro Group CZ poodhalí recept na úspěšné internetové podnikání.

Jan Svoboda bude hovořit o vývoji společnosti NetDirect, která se po desetiletém působení na českém trhu chystá na expanzi do zahraničí.

Václav Liška zrekapituluje své začátky v Aukro.cz a zhodnotí, kam se Aukro za devět let existence posunulo.

To vše a mnohem víc v listopadovém NetClubu. Více informací a registraci naleznete na internetové adrese: www.tuesday.cz/akce/netclub-14-11.