Novinky

Jak se vydařil Maraton e-commerce vědomostí?

První ostravská konference pro provozovatele e-shopů dopadla na jedničku. Přinesla několik novinek ze světa e-commerce a také překvapila tzv. Pohotovostí, která pomohla více než 20 klientům NetDirectu.

NetDirect podpořil akci Vyhledávače zboží 2012

(Ne)konference Vyhledávače zboží 2012 se uskutečnila první červnové úterý v Brně. Její účastníci získali přehled o novinkách, které připravili zástupci nejen Heureka.cz a Zboží.cz.

Dozorovým auditem prošel NetDirect opět úspěšně

Společnost NetDirect je profesionálním a důvěryhodným partnerem svých klientů, který důsledně dbá na kvalitu své práce. O tom svědčí certifikáty ISO, jejichž držení firma opět obhájila, když prošla úspěšně dozorovým auditem integrovaného systému řízení.

NetDirect jako součást workshopu pro e-shopisty

Heureka.cz ve spolupráci se společností ACOMWARE připravila moravské dubnové setkání s podnikavými e-shopisty. Věděli jste například, že pouze 53 % e-shopů registrovaných na Heureka.cz využívá všechny možnosti, které porovnávač nabízí?

NetDirect s.r.o. se stal členem NetClubu

NetDirect s.r.o. se v první polovině ledna stal oficiálním členem sdružení NetClub, které funguje pod záštitou společnosti Internet Info a serveru Lupa.cz. Díky členství budeme moci budovat nové vztahy a zlepšovat tak naše dosavadní služby.

Český internet umí pomáhat

NetDirect se zapojil do akce Český internet pomáhá, kterou organizovaly instituce Konto BARIÉRY a Bílý kruh bezpečí. Během desetidenní sbírky se podařilo vybrat 358 083 Kč.

Responsive design: revoluce ve webdesignu?

Responsive design není jen módní záležitostí. Jedná se o zpřístupnění obsahu webu všem uživatelům, bez ohledu na to, na jakém zařízení si zvolenou stránku otevírají.