Otevřete si e-shop na Facebooku se slevou 3300 Kč

Do e-shop systémů FastCentrik, FastCentrik OPEN a ShopCentrik implementujeme nový modul - otevřeme vám druhý e-shop na Facebooku! Využijte oblíbenou sociální síť k internetovému obchodování a ovlivněte úspěšnost vašeho on-line podnikání.

Nový modul, který jsme implementovali do všech svých e-shop systémů, umožňuje exportovat zboží na firemní Facebook profil. Facebook je totiž ideální prostředí pro prezentaci zboží na internetu. Zboží či služba z e-shopu bude více vidět a dostane se přímo k vašim stávajícím či potenciálním zákazníkům.

Otevřít si e-shop na Facebooku je velmi jednoduché

Ovládání je velice jednoduché. Pokud budete chtít exportovat zboží z vašeho e-shopu na firemní profil na Facebooku stačí, abyste v administraci u požadovaného produktu označili příznak „Zobrazovat na Facebooku“. Označený produkt se následně zobrazí na vašem Facebook profilu v záložce „Obchod“, kterou pro vás vytvoříme a můžete si ji libovolně pojmenovat.

 Fungující e-shop Netradiční dárky, který již podniká i na Facebooku

Ukázka fungujícího e-shopu Netradiční dárky na Facebooku; zdroj: www.facebook.com

Pro e-shop systém FastCentrik čtěte více zde.
Pro e-shop systém ShopCentrik si více přečtěte zde.

Objednejte si nový modul do konce února 2011 a ušetříte 3 300 Kč

Společnost NetDirect má pro provozovatele svých e-shop systémů FastCentrik, FastCentrik OPEN a ShopCentrik další skvělou (po)vánoční nabídku. Pokud si objednáte nový modul do konce února 2011, získáte tuto službu v hodnotě 7 700 korun pouze za 4 400 korun! Ušetříte tak 3 300 Kč a můžete získat spoustu nových zákazníků.

E-shop systémy FastCentrikShopCentrik mohou jako první na trhu využívat e-shop na Facebooku. Využijte skvělé konkurenční výhodyobjednejte si export zboží na Facebook ještě dnes!

Pro objednání modulu "Facebook - propojení s e-shopem" zadejte požadavek do HelpDesku.