NetDirect slaví 15 let na trhu e-commerce

V dubnu oslavil NetDirect své 15. narozeniny. Za dobu svého působení na trhu e-commerce ušel opravdu velký kus cesty. Podívejme se společně, co se všechno událo a jaké novinky pro vás chystáme.

 

Na co jsme hrdí

  • Patříme mezi největší hráče na trhu e-commerce
  • Jako jediní máme ve svém portfoliu jak krabicová řešení, tak opravdu velké enterprise řešení – customizované B2B portály, B2C e-shopy
  • V roce 2014 jsme uspořádali shopexpo, největší e-commerce konferenci ve střední Evropě, které se zúčastnilo 50 řečníků z celého světa a 2 500 návštěvníků

 

 

Naši klienti se svými e-shopy se pravidelně účastní prestižních e-commerce soutěží, např. ShopRoku či Internet Effectiveness Awards (IEA).

V soutěži ShopRoku si dokonce pravidelně řada z nich odnáší ocenění a umístění na nejvyšších příčkách.


Podívejte se, jak si naši klienti vedli např. v posledních dvou ročnících soutěže ShopRoku.

2016

Unimax.cz – Cena kvality: Dům a zahrada, 1. místo, Cena kvality: Dílna, 1. místo

ProMobily.cz – Cena kvality: Mobily a GPS, 2. místo

 

2015

Apecafe.cz – Cena kvality: Jídlo a nápoje, 2. místo

Fajn-koupelny.cz – Cena kvality: Koupelny, 3. místo

Olejservis.cz – Cena kvality: Autodoplňky, 2. místo

Cbn.cz – Cena kvality: Dílna, 2 místo

Tipa.eu – Cena kvality: TV, video, audio, 2. místo

 

Jaké jsou naše plány do budoucna?

 

  • Rozšířit portfolio služeb a produktů

Našim zákazníkům chceme dopřát tu nejlepší péči a servis a to ve všech oblastech e-commerce. Z tohoto důvodu plánujeme rozšířit stávající portfolio služeb, mezi které chceme zařadit např. PPC či SEO služby.

Kromě B2B platforem a B2C e-shopů se chceme věnovat také oblasti vývoje software na míru, jako jsou klientské portály, mobilní aplikace, atd.

 

  • Expandovat na zahraniční trhy

Plánujeme také prosadit se na zahraničních trzích. Cílem je především západní a východní Evropa, kde navazujeme kontakty a budujeme tak síť zahraničních obchodních partnerů.

 

  • Vytvořit novou platformu pro customizované řešení

Pro naše velké klienty chystáme zcela novou unikátní platformu pro jejich řešení na míru. Při vývoji nové platformy využíváme nejnovější technologie, samozřejmostí jsou bezpečnostní a Unit testy.

 

  • Nový prodejní kanál pro prodejce

Hlubší integrace našich produktů do portálu Aukro a vytvoření nového prodejního kanálu pro prodejce. Aukro plánuje do roku 2022 obhospodařit až 10 % českého e-commerce trhu.

NetDirect je s Aukrem majetkově propojen, proto pomáhá Aukru v dosažení jeho cílů vývojem a předěláním stávající platformy, která by měla být zprovozněna během tohoto léta.

 

  • Zvýšit úroveň stávajících služeb

Velmi nám záleží na tom, aby naši zákazníci byli spokojení. Proto chceme zvýšit úroveň služeb a zákaznické podpory a to jak pro FastCentrik, tak pro ShopCentrik.

Abychom vám mohli nabízet ještě kvalitnější služby a rychlejší reakční doby, upravujeme firemní procesy a přijímáme nové posily.

 

  • Komplexní služby v každém regionu

Po celé republice v každém regionu budujeme síť obchodních partnerů, kteří poskytují služby v oblasti e-commerce (např. v Praze je to společnost Acomware). Tyto spřízněné firmy pak budou našim zákazníkům pomáhat s jejich podnikáním.