NetDirect je hlavním partnerem odborné konference WebTop100

Na odborné konferenci WebTop100 se pravidelně scházejí přední odborníci z oblasti internetového podnikání a letos se společnost NetDirect stává jejím hlavním partnerem.

Projekt společnosti Internet Info

Projekt WebTop100 je unikátní akcí svého druhu, který je zaměřen na webové prezentace firem působících v ČR. Projekt umožňující srovnání kvality webů českých firem v rámci svých aktivit každoročně pořádá odbornou konferenci WebTop100.

Společnost NetDirect je hlavním partnerem odborné konference
Společnost NetDirect je hlavním partnerem odborné konference

Výrazná mediální prezentace

Partnerství a účast na tomto projektu je pro společnost NetDirect otázkou firemní prestiže, které s sebou přináší řadu výhod. Na své si zde přijdou nejen marketingoví specialisté a profesionálové zabývající se tvorbou webu, ale rovněž manažeři a další odborná veřejnost.

Setkání s lidmi z oboru je cennou příležitostí

Každoroční setkání specialistů v oblasti tvorby webu, managementu a online marketingu, které se bude konat v Praze na podzim 2012, je příležitostí k setkání a výměně zkušeností včetně sledování novinek v oboru.

Odborná konference WebTop100
Odborná konference WebTop100

Setkání odborníků pořádá společnost Internet Info provozující úspěšné servery Lupa.cz či Podnikatel.cz. Zkušení odborníci a zástupci úspěšných firem zde představí své názory, zkušenosti i nápady. Tematické spektrum se zabývá především oblastí internetového marketingu a přednášky jsou zaměřeny na aktuální i nadčasová témata.

Setkání odborníků pořádá společnost Internet Info
Setkání odborníků pořádá společnost Internet Info

Na 8. ročníku konference vystoupí manažeři a specialisté, kteří jsou špičkami v oboru internetového podnikání. Zaměření odborné konference je cíleno na představení klíčových informací z dané oblasti. V neposlední řadě znamená toto setkání odborníků intenzivní výměnu aktuálních zkušeností a názorů profesionálů z oboru.