Konference Ecommerce Forum: Inspirace pro vaše úspěšné e-podnikání

Zúčastněte se 5. ročníku konference Ecommerce Forum, která se koná 17. 5. 2012 v Praze. Přihlaste se s NetDirectem a získejte 20% slevu! Setkání vám poradí, jak prorazit v tvrdé on-line konkurenci.

5. ročník konference Ecommerce Forum
5. ročník konference Ecommerce Forum

Prožijte den po boku nejlepších řečníků z řad významných společností, jako je například Google, Centrum.cz, Heureka.cz, Aukro, Dobrý web, Optimics, Acomware, NetDirect a další!

Partneři konference Ecommerce forum
Partneři konference Ecommerce forum

Setkání je zaměřeno především na reálný přínos pro všechny účastníky prezentace. Veškeré přednášky jsou skutečně prověřeny zástupci z praxe, takže máte jistotu, že pro vás budou opravdu přínosné! Jednotlivá vystoupení jsou nahrávána a každý účastník k nim následně obdrží přístup. K oblíbeným přednáškám se tak můžete kdykoliv vracet opakovaně z nich čerpat informace.

Zajistěte si své místo na Ecommerce Forum ještě dnes!

Kdy: 17. květen 2012, 9:00 – 17:00 hodin
Kde:
Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1, www.hotel-grandmajestic.cz
Jak na 20% slevu: do kolonky „Požaduji slevu z důvodu“ v registračním formuláři vepište kód netdirect

Objednat účast na Ecommerce Forum

Čím bude konference přínosná pro váš eshop?

Program konference je rozdělen do tří bloků tak, aby všichni řečníci dostali patřičný prostor. Co vše je na programu si můžete prohlédnout na následující adrese.

K dispozici bude i tzv. e-commerce point, kde vám budou k dispozici špičkoví konzultanti, kteří vám poskytnou bleskovou analýzu vašeho projektu. Poradci pomohou zkušeným on-line obchodníkům, ale i těm, kteří s e-obchodováním teprve začínají.

Organizátoři konference Ecommerce forum
Organizátoři konference Ecommerce forum