FastCentrik opět boduje! Získává první místo MS Awards 2011 díky projektu pro Pemic Books

NetDirect s. r. o. dokazuje, že je opravdu špičkou ve svém oboru. Z letošního ročníku soutěže Microsoft Awards si společnost odnesla, v pořadí již sedmé, první místo v kategorii Vývoj software a webových aplikací – Webová řešení.

V soutěži Microsoft Awards každoročně bojují projekty na Microsoft technologiích. Společnost NetDirect získala první cenu v kategorii vývoj software a webových aplikací – webová řešení za e-business projekt, který realizovala pro společnost Pemic Books a. s. Řešení klientovi přineslo zvýšení obratů a personální úspory, což společnost PEMIC BOOKS velice ocenila. PEMIC BOOKS je předním distributorem knih na českém a slovenském trhu a provozuje obchody Rodinné knihkupectví a Knihcentrum na e-shop platformě FastCentrik.

Ocenění v soutěži Microsoft Awards je pro nás obrovským úspěchem, jelikož se z něj stává hnací motor, který nás nutí neustále podávat jen ty nejlepší výkony. Vítězství je však i velký závazek, jelikož se musíme posouvat neustále kupředu. Je to závazek i vůči našim klientům, kterým se stále snažíme poskytovat služby v té nejvyšší kvalitě.

Opět jsme uspěli v MS AWARDS 2011!

Vítězstvím v soutěži Microsoft Awards se nám otevírá obrovská šance utkat se letos v červenci v Los Angeles v boji o první místo s konkurenty z celého světa. Minulý rok soutěžilo 3 000 skvělých řešení, to znamená, že letos můžeme taktéž očekávat masivní konkurenci.

Jan Svoboda a Pavel Kramný ( uprostřed) jsou velice pyšní na úspěch společnosti NetDirect
Jan Svoboda a Pavel Kramný (uprostřed) jsou velice pyšní na úspěch společnosti NetDirect, který s nimi sdílí Roman Cabálek, generální ředitel české pobočky Microsoft (vlevo) a Jiří Karpeta, ředitel divize vývoje Microsoft (vpravo)


Za NetDirect převzali ocenění ředitel společnosti, Jan Svoboda, a Pavel Kramný, projektový manažer pro strategické zákazníky, který vítěznou zakázku řídil

Ing. Jan Svoboda k tomu dodává: „Mám radost, kterou můžu jen těžko popsat. Myslím si, že to porota neměla lehké. Na pomyslném stupni vítězů by měli stát všichni přihlášení, protože i jejich řešení jsou skvělá a přinášejí zákazníkům profit. Teď by bylo ještě krásné, kdybychom zopakovali náš loňský úspěch z Washingtonu a připsali si letos v Los Angeles opět vítězství v rámci celosvětové soutěže. První cena patří společně a nerozdílně všem lidem v naší firmě, protože společně děláme skvělá řešení a společně utíkáme konkurenci tím, že se den ode dne zlepšujeme.“

Pavel Kramný přebírá ocenění z rukou pánů z Microsoftu

Pavel Kramný přijímá gratulace od pana Cabálka z Microsoftu

Jaké je vítězné řešení pro PEMIC BOOKS a.s.

Firma PEMIC BOOKS je výrazně orientována na zefektivňování a zpružňování procesů, k čemuž v maximální míře využívá ICT technologií. NetDirect navrhl a realizoval komplexní řešení, které plní obchodní cíle PEMIC BOOKS a poskytuje jeho odběratelům kvalitní a zároveň levný e-shop s napojením na data svého dodavatele, čímž zvyšuje tržby a posiluje loajalitu vůči dodavateli.


Více se o celém projektu můžete dočíst v případové studii.


Tak jde čas aneb Historie úspěchů FastCentriku

Jan Svoboda, Allison Watson a Kateřina Spáčilová na předávání cen WPC 09
Jan Svoboda, Allison Watson a Kateřina Spáčilová na předávání cen WPC 09

Kateřina Spáčilová z NetDirectu s drahocennou trofejí a Allison Watson s Jonem Roskillem z Microsoftu
Kateřina Spáčilová z NetDirectu s trofejí a Allison Watson s Jonem Roskillem z Microsoftu

  • Březen 2011 - Vítězství v soutěži Microsoft Awards 2011, jedná se už o naše sedmé vítězství.

Skupinová fotografie vítězů z března 2011
Skupinová fotografie vítězů z března 2011

  • Červenec 2011 - V Los Angeles se uskuteční velké finále. Předloni bylo do soutěže přihlášeno 2 000 řešení, loni už 3 000. Jak tomu bude letos, se necháme překvapit. Držte nám palce!