E-NNOVATION: NetDirect reprezentuje ČR na mezinárodní konferenci

V Poznani se 23. - 24. 9. koná mezinárodní konference E-NNOVATION 2010 s tématem e-commerce ve střední a východní Evropě. ČR budou na E-NNOVATION 2010 reprezentovat zástupci firmy NetDirect Jan Svoboda a Jiří Hlavenka.

Co ovlivní a promění budoucnost internetu?

Důležitá mezinárodní konference e-nnovation 2010 proběhne v polské Poznani od čtvrtka 23. 9. do pátku 24. 9. 2010. Na konferenci e-nnovation 2010 budou přednášet lidé, kteří byli u počátků světové e-komerce, a zazní tam prognózy těch, kteří mění budoucnost internetu. Účastníci nahlédnou do nastávajících časů e-businessu - světa pro vaše podnikání.

E-NNOVATION 2010: mezinárodní odborná e-commerce konference se koná 23.-24.9. v polské Poznani
e-nnovation 2010 je mezinárodní odborná e-commerce konference, jež se koná 23. - 24. 9. 2010 v polské Poznani

E-commerce ve střední a východní Evropě

Ve dvou dnech promluví řada odborníků na e-commerce, kteří nastíní stav tohoto segmentu trhu v zemích střední a východní Evropy od České republiky přes Polsko a Maďarsko až po Rusko. Provozovatelé e-shopů tak dostanou informace důležité pro eventuální rozšíření svého on-line podnikání na nové trhy.

Zazní hlasy těch, kteří mění podobu internetu

Atraktivitu konference zvyšují také světoví experti vedoucí největší e-commerce projekty a firmy, jakými jsou Jon Bradford, Nicole Simon, Stephen Kines, Ondřej Bartoš aj., v roli přednášejících. Všechny přednášky budou simultánně tlumočeny do angličtiny či polštiny.

Na první konferenční den je naplánován i příspěvek o e-businessu v České republice, který přednesou Jiří Hlavenka, známý český internetový specialista, a Jan Svoboda, ředitel společnosti NetDirect s.r.o., pod názvem Czech E-commerce: past, present, future (Česká e-commerce: minulost, současnost, budoucnost).


Podívejte se na video-pozvánku firmy NetDirect na konferenci e-nnovation 2010 (anglicky):

Strategie leaderů e-commerce

E-nnovation má ambice detailně pohlédnout na dynamické změny ve sféře on-line obchodování, k nimž dochází v zemích střední a východní Evropy. Upozorní na klíčová rozhodnutí a strategické aktivity významných hráčů na poli e-commerce a nastíní jejich praktické recepty na vybudování úspěšně fungujícího e-shopu či projektu.

Odhalte příčiny úspěchů i selhání internetových projektů

Zajímavým bodem programu e-nnovation budou případové studie, jež se vedle projektů se skvělými výsledky neobvykle zaměří i na známé neúspěchy a jejich příčiny.

Podnětnou inspiraci slibuje kapitola nových technologií a inovací pro e-commerce s nástinem možností jejich praktického využití.

Závisí vaše podnikání na internetu?

Konference e-nnovation 2010 by tedy neměla uniknout těm, pro něž je důležité, jakými směry se bude ubírat e-business v nejbližších letech. Program bude přínosem jak pro provozovatele e-shopů, tak pro manažery společností zaměřených na e-commerce, vývojáře i marketingové či PR specialisty.

Pro účast na konferenci je třeba se registrovat a do 20. 9. uhradit konferenční poplatek 125 eur, resp. 499 PLN.

E-NNOVATION 2010 zaujme, protože:

  • rozebere případové studie o nejlepších internetových podnicích i o příkladných neúspěších
  • představí nové technologie a inovativní řešení včetně možných využití v praxi
  • nastíní reálné možnosti rozvoje e-shopu se zaměřením na faktory specifické pro jednotlivé regiony
  • zdůrazní rozdíly mezi jednotlivými zeměmi důležité pro e-business
  • prezentuje širokou paletu řešení pro zlepšení obchodu a růst tržeb na konkrétních příkladech, jak globálních, tak z jednotlivých středoevropských zemí, včetně konečných dopadů a výnosů

Konference e-nnovation 2010 krátce

Pořadatel

QXL Poland Sp. z o.o.

skupina Allegro

Termín23.9.2010 - 24.9.2010
MístoKino Kinepolis Poznań
Webhttp://e-nnovation.pl/
Vstupné/Konferenční poplatek125.00 EUR, resp. 499.00 PLN
Termín pro úhradu poplatkupondělí 20. 9. 2010
Kontaktconference@e-nnovation.pl