Barometr e-shopu – otestujte svůj web ZDARMA

ACOMWARE s.r.o. spustil akci testování e-shopů ZDARMA. Využijte příležitost a otestujte SEO a použitelnost internetového obchodu v Barometru.

Myslíte si, že je váš e-shop bez jediné chybičky. Jen ti návštěvníci by na něj měli více chodit, vydržet na něm déle a hlavně více nakupovat? Vyzkoušejte Barometr e-shopu od ACOMWARE s.r.o., získáte odbornou analýzu svého e-shopu ZDARMA a možná změníte názor.

Barometr e-shopu je bezplatná analýza, která se soustředí na optimalizaci stránek pro vyhledávače, přístupnost a použitelnost webu. Odhalí kritické a závažné chyby, které mohou potenciálním zákazníkům bránit v nákupu, i chyby, které brání získání dobrých pozic ve vyhledávačích.

Barometr e-shopu

Jak  funguje Barometr e-shopu?

V Barometru e-shopu stačí vyplnit základní informace jako je URL adresa stránek a kontakty. Během několika dní bude vypracován Barometr vašeho e-shopu a na e-mail obdržíte vypracovaný report s doporučeními.

Jak se získanými informacemi naložíte, je však čistě na vás. Vypracování analýzy vás k ničemu nezavazuje, tak neváhejte a nechte zhodnotit svůj e-shop specialisty na SEO a použitelnost webu.

Otestujte, jestli váš e-shop nezvedá tlak potenciálním zákazníkům složitostí nákupního procesu, nebo nesmyslnou stromovou strukturou. Ačkoliv se Barometr e-shopu soustředí na nejdůležitější oblasti a nenahradí plně kompletní specializovanou analýzu, stane se dobrým startovacím obrázkem o kvalitě e-shopu a vodítkem k tomu, kde je třeba začít.

ZDE: Objednávejte Barometr e-shopu ZDARMA Pro objednání klikněte

Acomware_logo
Kdo je ACOMWARE

ACOMWARE s.r.o. je profesionální agentura specializující se na marketing a podporu internetových obchodů. Ve spolupráci s NetDirect s.r.o. a InFuture s.r.o. zajišťuje internetovým obchodům veškerou podporu, již potřebují ve všech oblastech svého fungování. Na českém trhu působí Acomware od roku 2002 a mezi jeho klienty patří významné e-shopy, softwarové společnosti, poskytovatelé služeb i cestovní kanceláře. Mnohaleté zkušenosti Acomwaru s e-businessem můžete využít i vy.