AKCE TRVÁ: Pro velký zájem prodlužujeme akci PayU

Platební brána PayU se u provozovatelů e-shop systémů FastCentrik a ShopCentrik stala velmi oblíbenou. Proto jsme se rozhodli akci PayU zdarma obnovit.

Pro více informací o akci PayU, které se týkají e-shop systému ShopCentrik naleznete zde.
Více informací o nabídce platební brány PayU pro e-shop systém FastCentrik získáte zde.

O platební bráně PayU

PayU je univerzální platební brána, která na českém trhu funguje od června 2010. Jedná se o rychlý, bezpečný a jednoduchý transport peněz, který probíhá v internetovém prostředí. Velkou výhodou platební brány PayU je, že sdružuje několik platebních metod, jejichž množství se neustále rozšiřuje.

V současné době PayU podporuje sedm platebních kanálů.

  • Mojeplatba od KB
  • eKonto od Raiffeisen bank
  • mPeníze od mBank
  • Platební karty – Visa, MasterCard
  • superCASH – platba na terminálech Sazka a přepážkách České pošty
  • Bankovní převod
  • Platba složenkou

Platební brána PayU
Platební brána PayU: Revoluce v platbách na internetu

Platební brána PayU: Rychlé a bezpečné peněžní transakce

Platební brána PayU šetří provozovatelům e-shopů čas i peníze. Nemusí totiž jednotlivé platební metody vyjednávat s každou bankou zvlášť. Stačí jim uzavřít jen jednu smlouvu s PayU, která už se o vše ostatní postará.

Pro zákazníky e-shopů je služba taktéž velmi pohodlná. Všechny peněžní transakce jsou šifrovány a monitorovány, takže se zákazník o své peníze nemusí strachovat. Zákazníkovi e-shopu navíc odpadá různé vyplňování formulářů a opisování čísel účtů, které jej zdržují a mohou vést k nechtěným chybám.

 

Objednejte si PayU

Pokud se ještě pořád rozhodujete, zda si nový modul objednat, tak neváhejte a pořiďte si jej ještě dnes. Pro objednání kontaktujte prosím obchodní oddělení PayU na telefonním čísle 734 445 534 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Zároveň zadejte prosím požadavek do HelpDesku, abychom vám mohli platební bránu PayU v pořádku implementovat.