6 věcí, které má každý zaměstnanec naší firmy

Celofiremní porady se zaměstnanci slouží ke sdílení informací napříč firmou. Proto jsou fajn. Na té poslední v NetDirectu jsme dokonce probírali nově ustanovené firemní hodnoty, kterými by se všichni zaměstnanci měli řídit.

Každá firma má svoje pravidla. Ať už psané, nebo nepsané. Firemní kultura by však měla být pro dynamicky se vyvíjející společnost základ. Možná právě proto koncem minulého roku představila společnost Allegro Group v rámci své interní komunikace oficiální firemní hodnoty, které napříč spojují všechny zaměstnance.

U příležitosti seznámení se s těmito hodnotami se v NetDirectu konala celofiremní porada. Všichni na ni načerpali nové informace a navíc si každý mohl odnést nový hrneček s vybranou hodnotou.

  • Nejlepší služby
  • Nasazení
  • Smysl pro humor
  • Samostatnost
  • Přímá a férová komunikace
  • Změna

Každý, kdo se účastnil porady, si mohl vybrat nový hrneček s motivem firemních hodnot
Každý, kdo se účastnil porady, si mohl vybrat nový hrneček s motivem firemních hodnot

Vyjmenované body by měly charakterizovat každého ze zaměstnanců. Ať už ve vztahu ke klientům, či k sobě navzájem. Měly by nás spojovat a poskytnout nám jakousi společnou identitu, která nám napomůže k lepším výsledkům. Od uvědomění tohoto souboru vlastností si slibujeme, že nás zavede k úspěchu a radosti z práce.

Jací jsme?

Každou novou změnu chápeme jako příležitost k vlastnímu rozvoji. Klienti jsou u nás na prvním místě, proto na sobě neustále a s nasazením pracujeme, abychom jim poskytli ty nejlepší služby. Podporujeme přímou, otevřenou a neformální komunikaci. Nebojíme se vyjádřit svůj názor a stejně tak respektujeme názory ostatních. A co bychom to byli za společnost, kde se zaměstnanci neumí zasmát jak věcem okolo, tak sami sobě. Přesně takoví jsme my, přesně taková je společnost Allegro Group CZ.


Grafické zobrazení firemních hodnot Allegro Group
Grafické zobrazení firemních hodnot Allegro Group