Náš tým

David Vychytil

David Vychytil

CEO

Ředitel NetDirectu David je zkušený manažer, který ve firmě působí od roku 2013. Při své práci využívá zkušenosti, které získal na manažerských pozicích ve významných obchodních firmách.  Působil např. ve společnostech Aukro, Mitas, ELKO EP, CEE WOOD či Aakon Capital.

David rád sportuje - jezdí na kole, in-linech a od mládí hraje aktivně tenis. Jeho cestovatelským snem je navštívit Austrálii.

Dagmar Pavelková

Dagmar Pavelková

Office manager

Dagmar v NetDirectu řídí finanční záležitosti. Rozpočty, výpočty, propočty, čísla, grafy, paragrafy - to je její parketa.

Dagmar patří mezi nadšené chovatelky koček, ráda sportuje a cestuje.

Daniel Lupinski

Daniel Lupinski

Sales and Marketing Manager

Daniel působí v NetDirectu už od roku 2009. Od roku 2016 vede marketingové a obchodní oddělení. Dan zajišťuje veškeré zakázky pro custom řešení (B2B portály, B2C e-shopy), stará se o největší zákazníky a podílí se na vývoji produktu.

Svůj volný čas věnuje Daniel rodině a sportu.

Zdeněk Jandík

Zdeněk Jandík

IT Manager

Zdeněk působí v NetDirectu jako technický ředitel. Ve firmě má na starost stanovení strategických a technologických vizí, formulaci systémových požadavků organizace či klientů (SW, HW, struktura IT), analýzu vývoje a nové trendy v oblasti IT. Denně tedy spoustu požadavků, a to nejen technických. Rád pracuje s lidmi, proto na něj můžete narazit i při řešení problémů v helpdesku.

Svůj volný čas věnuje rodině.