Tvorba e-shopů

Tvorba e-shopůJeště nedávno se zdálo, že elektronická komerce bude doplňkem kamenného byznysu nebo bude existovat jaksi paralelně a kamenný svět neohrozí. Vše je jinak. E-shopy mění nákupní zvyky a rok od roku získávají na svou stranu gigantické masy zákazníků na úkor kamenných prodejců. I vy můžete díky e-byznysu prosperovat, jenže není e-shop jako e-shop, stejně jako není auto jako auto. Rozdíly v kvalitě a schopnostech jsou obrovské a nemusí být letmým pohledem zřetelné.

 

Bez ohledu na stav peněženky

Mezi uživateli našich internetových obchodů naleznete firmy všech velikostí od malých, až po střední a velké. Jak je to možné? Odpověď je jednoduchá. Máme dva eshop systémy, mezi kterými si vybere opravdu každý, s ohledem na své finanční možnosti a cíle. Rozdíly mezi systémy internetových obchodů můžete pochopit z přehledné tabulky zveřejněné na produktových stránkách FastCentriku.

FastCentrik - Levný e-shop do 24 hodin

Licence internetového obchodu FastCentrik se platí formou měsíčních poplatků: již od 290 Kč měsíčně. E-shop vyniká bohatou funkčností, včetně napojení na ekonomické systémy a přijímání on-line plateb. Zákazníci oceňují bezplatné aktualizace, které prakticky každý týden jejich e-shop obohacují o nové moduly. FastCentrik byl na trh uveden v lednu 2009. Během pouhých sedmi měsíců od uvedení na trh se stal vítězem soutěže Microsoft Technology Awards a tři první místa si odnesl z USA, kde porazil více než 2 000 soutěžních řešení.

ShopCentrik - Originální e-shop na míru

Internetový obchod ShopCentrik je vlajkovou lodí mezi eshop platformami na českém a slovenském trhu. Jedná se o implementační řešení, které klientům realizujeme na míru jejich představám, od analýz, grafických návrhů, projektového řízení, až po implementaci a napojení na podnikové a logistické systémy, testování a školení obsluhy. Na ShopCentriku lze vystavět eshop jakékoliv složitosti. Běžná doba implementace se pohybuje od týdnů až po měsíce a cena řešení odpovídá časové náročnosti realizace. Eshop získal rovněž řadu ocenění v soutěžích.


Umíme postavit kvalitní e-shop pro každého

Víme, jak vytvořit úspěšný e-shop, ať se jedná o B2C řešení určené koncovým spotřebitelům nebo o B2B obchod určený velkoobchodním odběratelům. Naše internetové obchody vynikají bohatou funkčností, ergonomií a vysokým výkonem díky využití nejmodernějších technologií. Řešení stavíme na našich vlastních aplikacích nazvaných FastCentrikShopCentrik, viz níže v tomto článku.

Málokterý z našich konkurentů může prezentovat tak široké portfolio referencí vysoce navštěvovaných a známých e-shopů jako my. Nikdo z našich konkurentů své obchodní aplikace standardně nenapojuje na tak velkou množinu ekonomických a ERP systémů jako NetDirect. Jsme technologicky velmi vyspělí a neustále své systémy zlepšujeme. Máme zkušenosti z opravdu velkých realizací internetových obchodů, které patří k lídrům trhu a přijímají stovky i tisíce objednávek denně.

 

analýzyimplementace   integracemarketingservis 24/7
Analýzy e-shopů B2C, B2B a webových stránekTvorba a implementace e-shopů B2C, B2B a www stránekSystémová integrace internetových obchodů a ekonomických systémůInternetový marketing pro e-shopy a webyServis internetových obchodů a webových řešení

Samotná dodávka technického řešení e-shopu klientovi k úspěchu nestačí, ale je pouze jeho nezbytným předpokladem. Pro úspěch je důležitá profesionální spolupráce mezi dodavatelem a zadavatelem, kdy je dodavatel zákazníkovi nablízku vždy, když si to přeje a dokáže promptně reagovat na jeho požadavky a navrhovat řešení podle svých nejlepších zkušeností. Naši klienti se mohou spolehnout na kvalitní servis i podporu v oblasti marketingových služeb.

Někteří z klientů využívající e-shopy FastCentrik nebo ShopCentrik
Někteří z klientů využívající e-shopy FastCentrik nebo ShopCentrik

Co dále?

Pokud vás informace zaujaly, můžete zvolit některý z následujících kroků: