Internetový marketing

Internetový marketing, e-marketingMůžete mít nejlepší e-shop nebo firemní stránky na světě. Pokud k nim nedokážete přivést cílené masy návštěvníků, budou stát opuštěné jako kůl v plotě. Právě přivedení návštěvníků je úkolem internetového marketingu, který lze stejně jako u ostatních činností dělat buď dobře, nebo špatně a nic moc mezi tím neexistuje. Naštěstí internet nahrává vám zadavatelům reklamy. Účelnost vynaložených prostředků lze přesně měřit a tak měřte, vyhodnocujte a pracujte pouze s těmi, kteří mají nejlepší výsledky.

Statistiky šetří vaše peníze

Nepodceňujte statistiky (např. Google Analytics). Naučte se jim rozumět třeba s naší pomocí. Pravidelně, nejlépe při každé ranní kávě je sledujte a přemýšlejte nad nimi. Brzy poznáte, že se z nich dozvídáte řadu důležitých věcí, a dokážete svůj e-shop nebo web lépe řídit. Záhy budete získávat lepší a lepší odhady efektivity inzerce i její návratnosti. Budete vnímat mnoho informací o chování zákazníků a naučíte se objektivně posuzovat senzační nabídky různých reklamních agentů, které často zajímají pouze vaše peníze, nikoli váš komerční úspěch. Přijdete na to, že dokážete řídit váš růst s mnohem menšími investicemi, než tomu bylo na počátku.

Prostřednictvím partnerů realizujeme e-marketing v celé šíři

Naše společnost je dodavatelem špičkových řešení e-shopůwebových stránek. Dodáváme je na klíč, abychom jejich zadavatele zbytečně nezatěžovali a mohli se i v průběhu realizace nadále věnovat podstatě své činnosti. Dokonalé technické řešení vystavěné na nejmodernějších technologiích je však pouze předpokladem a nikoliv zárukou skutečného úspěchu. Ten je podmíněn kvalitně prováděnou propagací, která nejenže přivede zákazníky, ale zároveň zbytečně nemrhá penězi zadavatele.

 

analýzyimplementace   integracemarketingservis 24/7
Analýzy e-shopů B2C, B2B a webových stránekTvorba a implementace e-shopů B2C, B2B a www stránekSystémová integrace internetových obchodů a ekonomických systémůInternetový marketing pro e-shopy a webyServis internetových obchodů a webových řešení

Jelikož jsou prostředky internetového marketingu velmi široké a jedná se o dynamicky měnící se obor, nabízíme našim zákazníkům e-marketingové služby realizované námi ověřenými a specializovanými partnery. Naší společnosti tento přístup umožňuje maximální soustředění na oblast vývoje a nasazování aplikací pro elektronickou komerci. Klienti na druhou stranu získávají možnost svobodné volby, protože pouze na nich je, zda budou v oblasti internetového marketingu spolupracovat s našimi partnery nebo jinými firmami.

Klíčovými partnery pro oblast internetového marketingu je pro nás společnost ACOMWARE a společnost AdMarket, které realizují tyto činnosti:
.

Registrace na vyhledávačích (porovnávačích) zbožíNávrhy reklamních online kampaní a jejich úspěšná realizace
Budování on-line komunit (FaceBook, Twitter, LinkedInIndividuální a efektivní řešení a realizace online projektů na míru
Uživatelské testování webu, on-line PRBannerové pozice
Projektové návrhy webů, soutěžeNestandardní reklamní formáty
Vyhodnocování efektivity (reporting)PR články
Psaní textů pro web (copywriting)Direct maily
Optimalizace pro vyhledávače (SEO)PPC kampaně
Budování zpětných odkazů
(linkbuilding)
Affiliate kampaně
Správa PPC, kontextových a bannerových kampaníVyhodnocování reklamních kampaní
Návrhy webových konceptůNávrh microsites
Návrhy a správa MicrositesVýroba bannerů
Budování firemních blogů
E-mail marketing (newslettery)
Provizní systémy (affiliate)
Komplexní správa marketingových kampaní
Tvorba marketingových strategií, konceptů, analýz


ACOMWARE, s.r.o. je specializovaná konzultační společnost zaměřující se na oblast e-commerce. ACOMWARE se soustředí především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti a obchodní výkonnosti e-shopů. Mezi klienty společnosti patří významné e-shopy s širokým portfoliem komodit.

 

AdMarket.cz je součástí skupiny Allegro Group CZ, s. r. o. a je tu pro ty, kdo chtějí využít možností internetové reklamy. Obchodní společnost AdMarket nabízí možnosti umístění reklamy na širokém poli online portálů, partnerských serverech a webech. Společnost poskytuje prodej online reklamy a pomáhá svým klientům zvyšovat efektivitu reklamních kampaní, což přináší i navýšení jejich obchodních výsledků.

Co dále?

Pokud vás informace zaujaly, můžete zvolit některý z následujících kroků: