Tým NetDirectu oslavil příchod Vánoc pořádným vánočním večírkem

NetDirect v rámci svých teambuildingových aktivit uspořádal každoroční vánoční večírek, na kterém se sešli zaměstnanci NetDirectu. Večírek se konal 26. 11. 2010 v restauraci Marná Sláva v Ostravě-Porubě a rozhodně se bylo na co dívat.

Pracovní tým společnosti NetDirect se v páteční podvečer sešel u příležitosti oslav přicházejících Vánoc. Zaměstnanci NetDirectu se tak mohli setkat v neformální atmosféře a popovídat si nejen o pracovních záležitostech. 

Zaměstnanci NetDirectu ve víru vánočního večírku 
Zaměstnanci NetDirectu, kteří vesele diskutují na vánočním večírku


Večer byl vyplněn bohatým programem. Zaměstnance NetDirectu navštívil dokonce i kouzelník a neustále je uváděl v úžas. Součástí programu byl i soudní proces s policistkami, které udělily tresty třem neposlušným zaměstnancům.

Kouzelník, který vystupoval na vánočním večírku NetDirectu
Kouzelník předváděl zajímavé triky a kouzla

Dobroty, které byly připraveny pro zaměstnance NetDirectu
Tým NetDirectu potěšily i všudypřítomné dobroty

Samozřejmě všude byla spousta dobrého jídla a pití. Hudba hrála jak k tanci, tak k poslechu a všichni zaměstnanci se velmi bavili. Zároveň se mohli pořádně odreagovat a odpočinout si od pracovního shonu. Kdy jindy se jim naskytne tak báječná možnost, myslet také na jiné věci, než na ruch e-businessutvorbu těch nejlepších e-shopů.