Velký e-shop za malé peníze

Hledáte krabicové, ale přesto kvalitní a moderní eshop řešení? Nechcete jen internetový obchod, ale spolehlivého obchodního partnera? Oceňujete profesionální zákaznickou podporu a neustálé vylepšování e-shopu? Jste student, maminka na mateřské dovolené, malý či střední podnikatel? Pak právě pro vás je FastCentrik! Kvalitní systém pro obchodování na internetu, který podpoří veškeré vaše podnikatelské aktivity. Obchodujte s FastCentrikem rychle, levně a s přidanou hodnotou. Zázemí stabilního dodavatele zároveň poskytuje našim klientům pevnou půdu pod nohama a jistotu kontinuálního rozvoje všech platforem pro internetové obchodování.

Proč si vybrat FastCentrik

Proč si vybrat FastCentrik

FastCentrik je silný a originální prodejní nástroj se širokou škálou uživatelských úprav a přizpůsobení. Součástí systému jsou pravidelné bezplatné aktualizace, které obohacují e-shop o nové funkce, za které byste u konkurence platili. Oceníte také přehlednou a jednoduchou administraci, která obsahuje pokročilý redakční systém a vestavěné marketingové nástroje.

Vyberte si svoji variantu

Vyberte si svoji variantu

FastCentrik nabízí výběr ze tří cenových verzí e-shopu (BRONZE, SILVER, GOLD), které se platí formou měsíčních splátek. Dostupné jsou již od 290 Kč měsíčně. Jednotlivé tarify se liší nejen cenou, ale i rozsahem funkcí, přičemž zprovoznění e-shopu je zcela zdarma u všech tří variant. Pro každého tak najdeme optimální řešení pro vybraný on-line byznys.

Propojení s účetními systémy a dodavateli

Propojení s účetními systémy a dodavateli

Systém FastCentrik lze bezpečně a pohodlně propojit s ekonomickými systémy POHODA, Money S3, K2 a Altus Vario. Výhodou propojení je eliminace chyb a dostupnost aktuálních informací, samozřejmostí je stabilnost a bezpečnost. Dále lze e-shop datově propojit s vybranými velkoobchodními dodavateli, od kterých lze pravidelně získávat aktuální informace o zboží.

Moduly a šablony jako na dlani

Moduly a šablony jako na dlani

Pro naše klienty je k dispozici i tandemové duo AppCentrik a ThemeCentrik, Jedná se o specializované aplikace, které zpřehledňují nabídku služeb. Zatímco ThemeCentrik představuje databázi grafických šablon pro e-shop, AppCentrik nabízí přehledný výběr modulů a dalších doplňkových služeb. Naši klienti tak mají možnost kdykoliv eshop obohatit o nové funkce či neokoukaný vzhled.